Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
7,0 IMDB Puanı

Yol Arkadaşım 2

(Yol Arkadasim 2)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ibrahim Büyükak
Yol Arkadaşım 2 full izle filminin toplam süresi 1 saat 46 dakika'dır. Filmin yer aldığı tek film türü kategorisi ise Komedi'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 7,0'dır. Filmin yönetmenliğini yine ilk filmdeki gibi Bedran Güzel yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Ibrahim Büyükak yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Ibrahim Büyükak, Oguzhan Koç, Ezgi Eyüboglu

Yol Arkadaşım 2 Filminin Konusu : İlk filmde yaptıkları eğlence dolu yolculukları sırasında yakın arkadaş olan Şeref ve Onur özellikle son bir yılda çok daha yakın bağlara sahip olmuşlardır. Karakterleri tamamen birbirine karşıt olmasına rağmen bu iki adam dertler ve aksilikler ile birbirlerine kenetlenmiş durumdadırlar. Müzik dünyasına giriş yapmaya çalışan Onur’un menajerliğine soyunan Şeref her ne kadar iyi niyetli olsa da son derece beceriksizdir. Ama Şeref ona sürpriz bir şekilde turne ayarladığında umutlarını yitirmeye başlayan Onur tekrar bir yolculuğa çıkacak ve ikisinin bu yolculukları yine eğlence ve macera dolu geçecektir.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın

4.684 yorum