Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
7.9 IMDB Puanı

The Spacewalker

(Vremya Pervyh)
The Spacewalker 2017 yılı Rusya yapımı Tarih filmi kategorisindedir. Sovyetler birliği ve Amerika arasındaki uzay yarışına dair tarihi bir film. Sovyetler iki kozmonotunu dünya çevresindeki yörüngeye çıkardıklarında ilk uzay yürüyüşü gerçekleştirmek hedefleri vardır. Fakat bu görevin zorlukları hesapladıklarının çok ötesinde olacaktır. Bu tarihi filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Evgeniy Mironov, Konstantin Khabenskiy, Vladimir Ilin, Anatoliy Kotenyov, Aleksandra Ursulyak, Elena Panova, Aleksandr Novin, Gennadiy Smirnov, Yuriy Nifontov, Yuriy Itskov, Valeriy Grishko, Aleksandr Ilin, Aleksandr Karpilovskiy.

2017 yılında Rusya yapımı The Spacewalker filmini 720p gibi yüksek kaliteli çözünürlüklerde tek parça halinde Full HD izle
ABD – SSCB arasındaki uzay yarışı. Yıl 1965. İki Sovyet kozmonot Dünya çevresinde yörüngeye çıkarlar. Görev ilk uzay yürüyüşünü gerçekleştirmektir. Ancak görevin zorlukları hesaplandığından daha fazladır. Spacewalker bu tarihi yolculuğun öncesini ve sonrasını anlatıyor.

Turkce Altyazi The Spacewalker Hemen izle İyi Seyirler.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın