Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
5.2 IMDB Puanı

Seberg Tanıtım izle

(Seberg)

Film Hakkında Bilgi

Sinemaseverler gelecek sezonları sürekli olarak takip etmektedirler. Gelecek sezonda hangi film bulunuyor ise araştırarak kayda değer bir film olduğunda kesinlikle kaçırmadan izlemektedir. İşte Seberg filmi kimsenin kaçırmak istemeyeceği bir tarzda biyografik, dram filmi olarak karşınıza çıkacaktır. İzleyicilerine yaşatacağı aksiyonlar ile ön plana çıkması gereken filmler arasında yerini alarak son zamanların en çok konuşulan filmleri arasında bulunmaktadır. Birbirinden farklı araştırmalar sonucunda meydana gelecek olaylara ağzınız açık izleyecek ve merak içerisinde bekleyeceksiniz 6 Mart 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte seyircileriyle buluşacak olan Seberg filmi birçok kişinin merak ettiği filmler arasında yerini alacaktır. Ön önemlisi de birçok kişi tarafından tercih edilecektir. Fragmanının yayınlanmasıyla birlikte birçok film severi vizyon tarihini bekletmek zorunda bırakan bu film çok yakın zaman içerisinde sizler ile buluşacaktır.

Seberg Filminin KonusuPolitik bir gerilim filmi olarak karşımıza çıkacak bu film herkesi merak içerisinde bırakacaktır. Seberg, aktris Jean Sebergi araştırmak üzere görevlendiren genci ele almaktadır. Bir FBI ajanının adımları takip etmeye başlamış bulunmaktadır. 1960’lı yılların sonlarında meydana gelen Los Angeles’taki sivil haklar hareketinde Seberg yer almasıyla birlikte radikal Afrikalı-Amerikalı aktivist örgütü içerisinde bulunan Black Panther partisini destekeleyecektir. Böylelikle sonuç olarak FBI, COINTELPRO programı sayesinde kendisini baltalama girişimlerinde bulunarak ön plana çıkacaktır.
Birçok kişinin bu filmi beklemesiyle merakları üzerine çeken Seberg filmi 6 Mart 2020 tarihinde film severler ile buluşacaktır.
2019 Fransa Yapımı Seberg Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın