Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
3.6 IMDB Puanı

Müthiş Buluşma

(Klassentreffen 1.0)
Müthiş Buluşma izle, Müthiş Buluşma full izle, 2018 160 Dakika Komedi ve dram filmleri arasında büyük başarıya sahip olan 2018 yapımı Müthiş buluşma filmi, yayınlandığı andan itibaren yüksek bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. 40’lı yaşlarındaki bir aile babasının orta yaş krizine girme sürecini anlatır. Aile babası olan bu adam, ergenlik çağındaki kızının erkek arkadaşına takıntılıdır ve oğlu babasının sergilediği davranışlardan utanç duymaktadır. Tek şikayetçi oğlu değildir, eski karısı da bu adamın mızmız davranışlarını her ne kadar ciddiye almasa da 30 yıl sonra yapılan sınıf toplantısına davetli olmasıyla tekrar karşılaşacaktır. Ancak bu durum adam için hem iyi hem de kötü yanlarını vardır. Kötü yani yaşlanmıştır iyi yanı ise tekrar eski sevgilisini görecektir.

Baş rollerinde başarılı isimlerin bulunduğu Müthiş Buluşma filmini tek parça halinde ve kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz hem de Turkce Dublaj seçenekleriyle.

2018 Almanya Yapımı Müthiş Buluşma Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın