Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
6.0 IMDB Puanı

Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina’nın Günlüğü izle

(Kaptan Pengu ve Arkadaşları: Mandalina'nın Günlüğü)
Kategori

Film Hakkında Bilgi


Animasyon filmlerinin Türk yapımı olmasıyla birlikte dikkatleri üzerine çeken Kaptan Pengu ve Arkadaşları birçok çocuğu etkisi altında bırakacak filmler arasında yerini alacaktır. Son zamanların kesinlikle izlenmesi gereken bu Animasyon filmi pek çok çocuğun merak içerisinde beklediği ve sizlerin de çocuklarınıza keyif içerisinde izletebileceği filmler arasında bulunmaktadır.
Kaptan pengu ve arkadaşları animasyon filmi olmasıyla ön plana çıkmaktadır. 28 Şubat 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte birçok çocuğun eğlenerek film izlemesine sebep olacak film olarak bulunacaktır. Yönetmen koltuğunda Nurullah Yenihan ve Engin Baştürk’ün bulunmasıyla birlikte birçok kişi tarafında severek izlenmesine sebep olacak olağanüstü animasyon filmidir.

Kaptan Pengu ve Arkadaşları Filminin KonusuKaptan Pengu çizgi film dizisinin uyarlanmasıyla birlikte film de kaybolmuş olan arkadaşlarını ararken türlü türlü maceralara atılmaktadır. Böylelikle kaptan pengu ve arkadaşlarının hikayesi ele alınacaktır. Sera gazlarının ve küresel ısınma buzulların erimesine sebep olmasıyla birlikte Kaptan Pengu bu eriyen buzulların erimemesi için elinden geleni yapacaktır. Ancak bu aralar da kötü bir haber olmaktadır. En yakın arkadaşı olarak karşınıza çıkacak Putuk, bu eriyen buzullardan düşmesiyle birlikte ucu bucağı belli olmayan deniz içerisinde kaybolmuştur. Haberi almasıyla birlikte arkadaşını kurtarmak isteyen Kaptan Pengu yola koyulmaktadır. Ancak bu süreçte Misket, Pelik ve Mandalina da Kaptan pengu’ya yardım etmek istemektedirler. Böylelikle kendilerini zorlu macera içerisinde bulacaklardır.

Full HD Kaptan Pengu ve Arkadaşları Mandalina\'nın Günlüğü Yerli Film izle İyi Seyirler.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın

51 yorum