Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
10 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Dublaj full izle

(F9)
  • Yapım Yıl
  • Ülke
  • Film Sresi 145dk

Film Hakkında Bilgi


22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girmesi beklenen Hızlı Ve Öfkeli 9 filmi bir çok aksiyon sever tarafından merakla bekleniyor. Bu filmin daha önceden çekilen 8 filmi sinema severler tarafından büyük hasılat yapmıştı. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu filmin daha önceden çekilen 8 filmi çok da fazla oyuncu değişikliği göstermeden yoluna devam etti. Hızlı Ve Öfkeli 9 filminin başrollerini Vin Diesel, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Lucas Black, Tyrese Gibson, John Cena ve Lex Elle gibi usta isimler paylaşıyor. Filmin konusu serinin her filminde değişirken, filmin içeriğinde işlenen hız, kovalamaca, rehine kurtarma, patlayan silahlar ve bombalar değişmiyor.

Hızlı Ve Öfkeli 9 KonusuBaşrollerini Vin Diesel, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Lucas Black, Tyrese Gibson, John Cena ve Lex Elle gibi usta isimlerin paylaştığı filmin konusu serinin diğer filmlerinde olduğu gibi hız, kovalamaca ve çıkılamaz sıkıntılı işlerin içinden çıkabilme olarak açıklanabilir. Kısa bir süre önce yayınlanan Hızlı ve Öfkeli 9 filminin fragmanı bir çok kişi tarafından izlenildi ve serinin diğer filmleri kadar beğenilebileceği tahmin edildi. Oyuncuların ustalığının yüksek seviyede olduğu bu filmin aksiyon içerikli olması da filmin sinema salonlarında çokça seyredilmesini sağlıyor. Filmin formatının 2015 yılında vizyona giren ve yönetmen koltuğunda James Wan’ın oturduğu film kadar başarılı olduğu söyleniyor. Serinin 7. Filmi olan bu filmde Kurt Russell filmin kötü karakterini canlandırmıştı. Kurt Russell’in filmin kötü karakterini canlandırması bir çok sinemaseverin beğenisini kazandı.

Şimdiye kadar Hızlı Ve Öfkeli filmlerinde hız filmin başlıca konusu olduğundan bir çok araba kullanıldı. Bu arabaların bazıları klasik arabalar içinden seçilirken, bazıları ise Nissan, Mitsubishi ve BMW gibi arabalardan seçildi. Aksiyon filmleri denildiğinde akla gelen ilk filmlerden birisi olan Hızlı Ve Öfkeli serisi 22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girer girmez bir çok sinema severin sinemaları bu filmi izlemek için doldurması bekleniyor. Filmin süresinin ortalama olan bir sürede olduğu sanılırken, filmin fragmanının sinemaseverler tarafından çokça izlenmesi de filmin sinemalarda çok kişi tarafından izleneceğini gösteriyor.

Full HD Hızlı ve Öfkeli 9 (F9) Turkce Dublaj izle İyi Seyirler.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın