Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
8.1 IMDB Puanı

Hawkeye

  • Yapım Yıl
  • Ülke
  • Film Sresi 60dk
Hawkeye izle, Hawkeye full izle, Hawkeye 1. Sezon izle Hawkeye karakterinin yerine Kate Bishop isimli karakteri yetiştirme serüveninin işlendiği dizi, macera ve suç türünde kaleme alınmıştır. İki karakterin tecrübeleri ve yeni başlama sürecinin beraber işlendiği dizi serisinin 2021 yılının sonbahar ayında yayına gireceği düşünülmektedir.
Hawkeye karakterini dizi içerisinde Clint Barton canlandırırken, Kate Bishop karakterini ise Transformers filminden tanınmakta olan Hailee Steinfeld isimli aktörün canlandıracağı bilinmektedir. Hawkeye çok iyi bir ok kullanıcısı olmasına rağmen Bishop karakterinin bir özelliğe gerek kalmadan nasıl kahraman olunabileceğini işlediği bir yapım olarak daha şimdiden merakla beklenmektedir.

Disney Plus platformu üzerinden yayınlanacak olan dizinin pek çok önemli yapımın senaryosunda adı bulunan Jonathan Igla tarafından hazırlandığı bilinmektedir.


2021 ABD yapımı Hawkeye 1. Sezon 720p kalitede Full HD Turkce Altyazi izle.
>>> İyi Seyirler. <<<
YENİ BÖLÜMLER ÇIKTIĞINDA EKLENECEKTİR.

6. Bölüm (Final) 22.12.2021 tarihinde eklendi.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın