Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
2.5 IMDB Puanı

Gabriel’s Inferno Türkçe Altyazılı izle

(Gabriel's Inferno)
  • Yapım Yıl
  • Ülke
  • Film Sresi 123dk

Filmin Konusu ve İçeriği


Kadınlar tarafından bir idol olarak kabul edilen gizemli profesör Gabriel Emerson, saygın bir Dante uzmanıdır, ancak geceleri sınırsız zevkle yaşama kendini adamıştır. Kötü şöhretli güzel görünümünü ve sofistike cazibesini her arzuyu tatmin etmek için kullanır, ancak karanlık geçmişinden gizlice işkence görür ve her şeyin kurtuluş umudunun ötesinde olduğu inancıyla tükenir.

Tatlı ve masum Julia Mitchell bir yüksek lisans öğrencisi olarak kaydolduğunda, çekiciliği ve onunla gizemli bağlantısı sadece kariyerini tehlikeye atmakla kalmaz, aynı zamanda onu geçmişinin ve hediyesinin çarpıştığı bir yolculuğa da gönderir.

Baştan çıkarma, yasak aşk ve kurtuluşun ilgi çekici ve günahkâr bir keşfi olan Gabriel's Inferno, bir kişinin affedicilik ve sevgi kazanmaya çalışırken kendi kişisel cehenneminden kaçışının büyüleyici ve çılgınca tutkulu bir hikayesi ile ilgilenir.

Turkce Altyazi Gabriel’s Inferno Hemen izle İyi Seyirler.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın

49 yorum