Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Devam Ediyor
SpaceX – Elon Musk’ın Hayatı Dizisi

SpaceX – Elon Musk’ın Hayatı Dizisi

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım irketi Channing Tatum
  • Ortalama 60dk
Kategori
Elon Musk, SpaceX Uzay Taşımacılığı ve Araştırma Şirketi kurucusu olarak bilinen milyarderin yaşamı dizi olacak. Dizinin ana teması ise SpaceX etrafında dönecek. Dizinin senaryosu ve oyuncuları hakkında çok merak edilen birçok soru yanıtlandı. Peki Elon Musk’un hayatını anlatan dizinin başrolü kim olacak? SpaceX hakkında merak edilenler, dizinin adı ve çok daha fazlasını sizler için derledik.

“SpaceX” 6 Bölümlük Mini Dizi


Elon Musk’ın hayatını konu alacak olan mini diziniin 6 bölüm olacağı yayınlandı. Dizinin bölümlerinin her birinde ana tema SpaceX uzay taşımacılığı ve araştırma şirketi etrafında dönecek olsa da asıl ifade edilmek istenen Elon Musk tarafından kurulan bu şirketin nasıl kurulduğu, kurucunun hayatından bazı kesitlerden oluşuyor.

Minin dizinin yapımcılığını üstlenen isim ise Channing Tatum olarak biliniyor. Tatum’un Hollywood’da aktörlük yaptığı bilinmekte. Diziyi hazırlayan kanal ise HBO kanalı. Dizinin odak noktası olarak Elon Musk’a ait olan 3 kitaptan esinlenerek hazırlanacak. Bu kitaplar ise Tesla, SpaceX ve Quest for a fantastic Future olarak bilinmekte. Dizinin oldukça fazla takipçisi bulunuyor. Henüz yayınlanmaya başlamamış olsa da dahi milyarder Elon Musk’ın hayatını konu alacak olması izleyicileri oldukça heyecanlandırıyor.

SpaceX Ne Zaman Yayınlanacak?


SpaceX mini dizi olarak yayınlanacağı bilinen yapımın çekimlerine henüz başlanmadığı biliniyor. Bununla birlikte dizinin ne zaman yayınlanacağı ya da çekimlere ne zaman başlanacağı ile ilgili de net bir açıklama yapılmadı. SpaceX hakkında merak edilen bir başka husus da dizide yer alacak olan oyuncuların isimleri. Yapımcı ve kanal tarafından henüz oyuncular hakkında da bir açıklama yapılmamış olsa da bazı ünlü isimlerin yapımda oynaması bekleniyor. Bu isimlerden biri de Channig Tatum. Hem yapımcılık hem de rol üstlenmesini isteyen de oldukça büyük kitle var.
SpaceX tek bir yapımcı ile hazırlanmıyor. Aynı zamanda dizinin birden fazla yapımcısı da var. Bu yapımcılar ise Len Amato, Red Carolin, Peter Kiernan, Doug Jung adlı isimlerden oluşmakta. Dizinin senaryosunu ise yine Doug Jung’un yazdığı biliniyor. Merakla beklenen dizi hakkında henüz yayın tarihi gibi bilgiler yayınlanmadı.

Dizinin Fragmanı


28 Ekim itibariyle diziye ait bir fragman veya inceleme henüz yayınlanmadı. Dizi ile ilgili çıkacak ilk haberleri, fragmanları ve detayları sayfamızda bulabileceksiniz.

Diziye ait tüm bölümleri 1080p, 720p ve mobil dostu kalite seçenekleriyle full hd bir şekilde bu sayfamızda izleme fırsatını bulabileceksiniz.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın