Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Devam Ediyor
Erşan Küneri Dizisi

Erşan Küneri Dizisi

Kategori
Cem Yılmaz'ın GORA ve AROG filmlerinde dikkati üzerine çeken karakterlerinden biri olan Erşan Küneri yakın bir zaman sonra dijital platformların sefiri olan Netflix ekranlarında bizimle olacak. Toplam 8 bölümlük bir dizi olarak yayınlanacak olan Erşan Küneri dizinde malum başrolde karakteri canlandıran Cem Yılmaz olacak.

Henüz diziye dair çok fazla bir detay olmadığından dolayı oyuncu kadrosu olarak henüz verilebilecek bir liste maalesef bulunmamakta. Fakat Cem Yılmaz'ın kurguladığı ve yönettiği filmlerde genellikle belli başlı oyuncuların ön planda olduğu biliniyor.

Çalışmalarına henüz başlanmayan ve 6 ay içerisinde başlanacağını belirten Cem Yılmaz, diziye herkesin tekrar tekrar izleyeceğini belirtiyor.

Diziye dair henüz bir fragman veya kesit paylaşmamıştır.

Dizinin tüm bölümlerini sayfamızda Full HD bir şekilde tek parça, reklamsız ve ücretsiz bir şekilde 1080p, 720p ve mobil dostu kalitelerde izleme fırsatına sahip olacaksınız. Şimdiden iyi seyirler diliyorum.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın