Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
5.5 IMDB Puanı

Dangerous Lies Türkçe Dublaj izle

(Mentiras Perigosas)
  • Yapım Yıl
  • Ülke
  • Film Sresi 96dk

Filmin Konusu ve İçeriği


Çoğu kişinin severek izlediği polisiye filmlerden birisi olan Dangerous Lies 2020 filmi olarak vizyona geliyor. Başrollerinde Camila Mendes, Jessie T. Usher ve Jamie Chung gibi isimlerin rol paylaştığı sinema filmi sürükleyici bir konuya sahip. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmin yönetmenliği usta yönetmen Michael Scott tarafından yapıldı. Seyirciden tam puan alacağı düşünülen filmin çekimleri Amerika Birleşik Devletlerinde yapıldı. Uzun metrajlı 2020 filmi olan Dangerous Lies usta oyunculuk ve nefes kesen konusuyla seyircilerin gönlünü kazandı.

2020 filmi olarak vizyona giren Dangerous Lies başrolünde daha önceden The CW gençlik dizisinde Veronica Lodge olarak izlediğimiz Camila Mendes oynuyor. Usta oyunculuğunu çok kısa bir oyunculuk yaşamı olmasına rağmen gösteren ünlü oyuncu oyunculuk hakkında bir çok eğitim almış. Güzelliği ile baş döndüren ünlü oyuncu bu filmde başrolleri , Jessie T. Usher ve Jamie Chung ile paylaşıyor. Filmin konusu oldukça dikkat çekici; Camila Mendes bu filmde zengin bir adamın bakıcılığını üstleniyor. Zengin ve yaşlı olan adamın ölümü sonrasında tüm mirasını genç kadına bırakıyor. Uzun bir süre bunun şaşkınlığını yaşayan genç kadın, miras hakkında bilgi toplamaya çalışırken mirasın tamamen karanlık yollardan edinildiğini öğrenir. Sıradan bir yaşantısı olan genç kadın kısa bir süre içinde karanlık sırlara sahip olan olayların arasında kendisini bulur. Bu sır yumağını çözmeye çalışırken bir çok badire atlatan genç kadın, kendisini aldatmaya çalışan bir çok kişi ile mücadele etmek zorunda kalır. Çünkü çok miktarda olan bu mirasın peşine bir çok karanlık adam birlikte düşmüştür. Hem adamlardan kurtulup hem de servete sahip çıkmak genç kadının artık görevleri arasında yer almaktadır.
2020 filmi olarak hem görsel hem de heyecanlı bir seyir isteyenler için ideal bir konuya sahip olan film çok öncelerden beri beklenilen bir yapıma sahip. Görselleri ve kullanılan dijital içerikle filmin daha iyi bir hal alması da filme farklı bir kalite katıyor. Hem heyecan hem de sıra dışı bir hikaye arayanlar için ideal bir film olduğu söylenilebilir.


2020 ABD Netflix Yapımı Dangerous Lies Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın

1 yorum