10
5,755 Görüntülenme
Alef Dizisi

Alef 1. Sezon Finali (Son Bölüm) full izle Son Bölüm

1. Sezon Finali
Son bölüm ile komiser Kemal'e büyük bir şok yaşatıldı. Ekibi ve kendisi karşısında Settar'ın oğlunun en iyi arkadaşı tarafından Settar Komiser kumpasa düşürülüyor ve acı bir son izleyenleri bekliyor.

Alef son Bölüm ne zaman yayınlandı


22 Mayıs 2020 tarihinde 1. Sezon Finali ile son bölümü yayınlandı.

Alef Dizisi Neden bitti?


BluTV ve FX ortak yapımı olan ve 1. sezon için toplam 8 bölüm düşünülen Alef dizisinin final bölümü geçtiğimiz hafta yayınlandı. Bende dahil olmak üzere bu bilgiyi bir çok kişi sonradan öğrenmiş olmalı ki benim gibi sizlerde bir moral kırıklığına uğradınız.

Alef 2. Sezon olacak mı?


Alef dizisinin şuan için yapımcılar tarafından 2. sezonunu olup olmayacağı ortaya atılmadı fakat dizinin akışına baktığımızda dizide çok fazla eksik noktaların olduğu aşikar büyük ihtimalle bu eksiklikleri tamamlamak için 2. sezonu önümüzde ki yıl çıkartacaklarını düşünüyorum. Bir farklı bakış açısıyla bakınca da çok fazla talep görmesi yapımcıları 2. sezona itecektir.

Alef dizisinin tüm bölümlerini ve final bölümü bu sayfamızdan ve ilgili sayfalardan izleyebilirsiniz. Bazı bölümlerde ve genelde tüm bölümlerde telif geldiği için bölümler yayından kaldırılmış olabilir.

Bölüm hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

25 yorum