Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
8.3 IMDB Puanı

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Türkçe Dublaj izle

(Bloodshot)
  • Yapım Yıl
  • Ülke
  • Film Sresi 109dk

Film Hakkında Bilgi

13 Mart 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte sinemaseverleri merak içerisinde bırakmayı başaran filmler arasında yerini almaktadır. Aksiyon ve gerilimi aynı anda yaşayabileceğiniz filmler arasında yerini alarak siz film severler ile buluşacaktır. Aksiyon filmi sevenlerin kaçırmak istemeyeceği tarz ile sizlerin karşısına çıkacaktır. Sinemaseverler fragmanını izlemesi doğrultusunda durdurulmaz güç filminden şimdiden etkilenmeyi başarmıştır. Fragman izleyicilerini merak içerisinde bırakmasıyla birlikte birçok kişi tarafından tercih edilebilecek tarz olarak karşınızı çıkmaktadır.
13 Mart 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte film severler sinemada yerlerini alacak ve olağan üstü aksiyon yaşatarak sevenleriyle buluşacaktır. Mutlaka izlemeniz gereken filmler sırada ön plana çıkmaktadır. Dawe Wilson’un yönetmenlik koltuğunda oturmasıyla birlikte olağanüstü bir sonuç çıkarmış bulunmaktadırlar.

Durdurulmaz Güç Filminin KonusuDurdurulmaz güç Filminin konusu birçok kişi tarafından merak edilerek gündemimize gelmektedir. Bloodshop filminde denizci olarak karşımıza çıkan Ray Garrison ve karısı öldürülmektedir. Bu gizemli olayın nasıl bir sonuç vereceği merak uyandırmaktadır. Böylelikle bir grup varlığını gizleyen bilim adamı Ray Garrison’ı nano teknoloji yardımı sayesinde hayata döndürmektedir. Ray böylelikle kendi gibi olan olağan üstü askerler ile beraber çalışacaktır. Bu sırada meydana gelen geçmişiyle alakalı hiçbirşey hatırlamamaktadır. Ama hafızasının yerine gelmeye ve karısının kim tarafından öldürüldüğünü hatırlamasıyla birlik büyük mücadele içerisine girmiştir. Garrison, yaşanılan bu cinayetin arkasına sığınan komployu ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.
2020 ABD Yapımı Bloodshot Durdurulamaz Güç Filmini 720p Kalitede Türkçe dublaj izle İyi Seyirler.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın

2 yorum