Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
10 IMDB Puanı

Amacı Olmayan Grup (AOG) Full izle

(Amacı Olmayan Grup)

Film Hakkında Bilgi

Yönetmenliğini Ali Tanrıverdi’nin aldığı Amacı olmayan grup filmi seyircileri ile buluşmaya gün saymaktadır. Komedi film severlerin heyecan içerisinde izleyeceği ve keyif alacağı filmler arasında yer alarak gündemimize gelmektedir. Komedi filmi birçok kişi tarafından en çok tercih edilen filmler arasında yerini bulmaktadır. Amacı olmayan grup Filminin fragmanının yayınlanmasıyla birlikte seyirciler fragmanıyla dahi eğlenmiş bir şekilde gündemimize gelmektedir.
Amacı olmayan Grup filmi 20 Mart 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte film severler ile buluşarak gündeme ilk adımlarını atacaklardır. Birçok kişi tarafından tercih edilecek olan bu film çok yakın zamanda sizler ile birlikte olacaktır. Film severlerin ve komedi film tutkunlarının izlemesi gereken filmler arasında yerini bularak son zamanlarda gündemimize gelecektir. Başrollerinde Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Naz Çağla Irmak’ın yer almasıyla birlikte film severler bu ünlü isimler ile buluşmayı beklemektedir.

Amacı Olmayan Grup Filminin KonusuOnur Çetin ailesinin oğludur. Hayatta amacı olmayan bir adam olarak gündemimize gelecektir. Yakın arkadaşı olan Sercan da aynı onur gibi amacı olmayan bir adamdır. Onur ve Sercan hem aile hayatlarında hem de insanlar ile iletişim kurarken çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bundan dolayı bu düzene son vererek hayatlarına yeni bir yön vermek istemektedirler. Böylelikle hayattaki amaçlarını bulabilmek için harekete geçerler.

Yerli Film Amacı Olmayan Grup Hemen izle İyi Seyirler.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın

50 yorum