Değerli VipFilmler ailesi, kendimizi geliştirebilmek adına silinen videoları yorum ile bildirirseniz seviniriz. İzlediğiniz filmlere de yorum yapabilirsiniz.
Başlat Butonu
7.7 IMDB Puanı

12 Yıllık Gece Türkçe Altyazılı izle

(A Twelve-Year Night)

Filmin Konusu ve İçeriği


Son 12 yılını geçirdikleri hücrelere götürülen üç siyasi mahkumun hikayesini anlatıyor. 1973'te Uruguay askeri bir diktatörlük tarafından yönetildi. Bir sonbahar gecesi, üç siyasi mahkum gizli bir operasyonla hapisteki hücrelerinden alınır ve bilinmeyen bir yere götürülür. Bu, son 12 yılını harcayacakları hücredir. Ne yapmak istediğiniz açık; mahkumlar öldürülmeyecek ama delirecek. Yıllar sonra Uruguay Cumhurbaşkanı Jose Pepe Mujica, yeni hücrelerinde delirmiş olan tutuklular arasındaydı.

Gerçek bir hikayeye dayanarak, kaplan filmleri için bildiğimiz Mal día para pescar ve Bay Alvaro Brechner oturuyor. Senarist yönetmen Brechner tarafından yazılmıştır ve oyuncu kadrosu Antonio de la Torre, Chino Darín, Soledad Villamil, Alfonso Tort, César Troncoso, Silvia Pérez Cruz gibi aktörleri içermektedir. Carlos Catalan'ın yönettiği drama türü filmin müzikleri, Loving Pablo Escobar, Hunter'ın İntikamı, Kapan, Anne gibi filmlerin müziğini de imzalayan Federico Jusid'e ait.

Full HD 12 Yıllık Gece Turkce Altyazi izle İyi Seyirler.

Film hakkndaki düşüncelerinizi paylaın

1 yorum